Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32656S1105K577
B32656S1105K577
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32656S1105K577 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32656S1105K577
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FILM CAP MKP SNUBBER 1F 10% 1600
(σε δολάρια ΗΠΑ)
84 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32656S1105K577 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FILM CAP MKP SNUBBER 1F 10% 1600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6066 pcs Φύλλο δεδομένων B32656S Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 100V
Τάση Αξιολόγηση - AC - Ανοχή ±10%
Λήξη Screw Terminals Σειρά B32656S
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Rectangular Box Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 1.457" (37.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1µF Film Capacitor 100V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
χωρητικότητα 1µF εφαρμογές Snubber