Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32656S0474K564
B32656S0474K564
B32656S0474K564
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32656S0474K564 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32656S0474K564
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32656S0474K564 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 1KVDC SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24640 pcs Φύλλο δεδομένων B32656S Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 480V Ανοχή ±10%
Λήξη Screw Terminals Μέγεθος / Διαστάσεις 1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm)