B32652A1272J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32652A1272J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPCOS |
| Περιγραφή | CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | B32652A1272J000 | Κατασκευαστής | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 348894 pcs | Φύλλο δεδομένων | B32651-B32658 Series |
| Κατηγορία | Πυκνωτές | Τάση Αξιολόγηση - DC | 1600V (1.6kV) |
| Τάση Αξιολόγηση - AC | 500V | Ανοχή | ±5% |
| Λήξη | PC Pins | Σειρά | B32652 |
| Ακροαματικότητα | - | Συσκευασία | Bulk |
| Συσκευασία / υπόθεση | Radial | Αλλα ονόματα | B32652A1272J B32652A1272J-ND |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 100°C | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | μόλυβδος Απόσταση | 0.591" (15.00mm) |
| Χαρακτηριστικά | - | διηλεκτρικό υλικό | Polypropylene (PP), Metallized |
| Λεπτομερής περιγραφή | 2700pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | χωρητικότητα | 2700pF |