Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32652A1222J289
B32652A1222J289
B32652A1222J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32652A1222J289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32652A1222J289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4680 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32652A1222J289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 2200PF 5% 1.6KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 315353 pcs Φύλλο δεδομένων B32651-B32658 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1600V (1.6kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 500V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Σειρά B32652
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 2200pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber