Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32522C6683K
B32522C6683K
B32522C6683K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32522C6683K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32522C6683K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32522C6683K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.068UF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 272310 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 400V
Τάση Αξιολόγηση - AC 200V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Σειρά B32522
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα B32522C6683K000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.068µF
εφαρμογές Automotive; EMI, RFI Suppression
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:B32522D8104K189
  • Κατασκευαστές:EPCOS
  • Περιγραφή:CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
  • Σε απόθεμα:118500
  • Μέρος#:B32522D8683K189
  • Περιγραφή:CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
  • Σε απόθεμα:184495
B32522C6683K289 Image
  • Μέρος#:B32522C6683K289