Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32522C6473K
B32522C6473K
B32522C6473K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32522C6473K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32522C6473K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32522C6473K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 301612 pcs Φύλλο δεδομένων B32520-29 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 400V
Τάση Αξιολόγηση - AC 200V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Σειρά B32522
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 495-4763
B32522C6473K-ND
B32522C6473K000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial χωρητικότητα 0.047µF