Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32332I6156J080
B32332I6156J080
B32332I6156J080
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32332I6156J080 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32332I6156J080
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 15UF 5% 450VAC RAD CAN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32332I6156J080 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 15UF 5% 450VAC RAD CAN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20526 pcs Φύλλο δεδομένων B32330, B32332 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 450V Ανοχή ±5%
Λήξη Quick Connect, Disconnect Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm)
Σειρά B32332 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 495-76531
B32332I6156J 80
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis, Stud Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.189" (81.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can χωρητικότητα 15µF