Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32232A6224K
B32232A6224K
B32232A6224K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32232A6224K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32232A6224K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B32232A6224K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4597 pcs Φύλλο δεδομένων B32232 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 400V
Τάση Αξιολόγηση - AC 200V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia x 1.063" L (8.00mm x 27.00mm)
Σειρά B32232 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 495-3539
B32232A6224K000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression