Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32022B3223M289
B32022B3223M289
B32022B3223M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32022B3223M289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32022B3223M289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 20% 1.5KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
830 pcs1660 pcs2490 pcs
4150 pcs8300 pcs20750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32022B3223M289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 20% 1.5KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 185511 pcs Φύλλο δεδομένων B32021-26 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1500V (1.5kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 300V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Σειρά B32022 Ακροαματικότητα Y2
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-4902-3
B32022B3223M289-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.022µF