Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32022B3223M189
B32022B3223M189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32022B3223M189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32022B3223M189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 20% 300VAC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32022B3223M189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 20% 300VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 149826 pcs Φύλλο δεδομένων B32021-26 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 300V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Σειρά B32022 Ακροαματικότητα Y2
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression