Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > DT070BTFT-TS
DT070BTFT-TS
DT070BTFT-TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DT070BTFT-TS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DT070BTFT-TS
Κατασκευαστής Displaytech
Περιγραφή LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DT070BTFT-TS Κατασκευαστής Displaytech
Περιγραφή LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1555 pcs Φύλλο δεδομένων EK73217ADT070BTFT-TS SpecificationEK79007
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 154.21mm W x 85.92mm H
Οθόνη αφής Resistive Σειρά -
Αλλα ονόματα 1756-1016 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση LVDS Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος - dot Pixels 1024 x 600
dot Pitch - οθόνη Τύπος TFT - Color
Τρόπος εμφάνισης Transmissive Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 7" (177.80mm)
Λεπτομερής περιγραφή Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 7" (177.80mm) 1024 x 600 Οπίσθιο φωτισμό LED