Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > Εμφάνιση μονάδων - LCD, OLED, γραφικό > DT070ATFT
DT070ATFT
DT070ATFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DT070ATFT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DT070ATFT
Κατασκευαστής Displaytech
Περιγραφή LCD DISP TFT 7.0" 800X480
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος DT070ATFT Κατασκευαστής Displaytech
Περιγραφή LCD DISP TFT 7.0" 800X480 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5059 pcs Φύλλο δεδομένων HX8264-D02DT070ATFT(-TS) Specification0.5mm ZIF Connector for LCD Drawing
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική Επισκόπηση Περιοχή 154.08mm W x 85.92mm H
Οθόνη αφής - Σειρά -
Αλλα ονόματα 1756-1013 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB) dot Μέγεθος -
dot Pixels 800 x 480 dot Pitch -
οθόνη Τύπος TFT - Color Τρόπος εμφάνισης Transmissive
Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 7" (177.80mm) Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 7" (177.80mm) 800 x 480
Οπίσθιο φωτισμό LED Χρώμα του φόντου -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:DT060Z-8
  • Κατασκευαστές:Curtis Industries
  • Περιγραφή:AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
  • Σε απόθεμα:1841
DT070BTFT-PTS1 Image
  • Μέρος#:DT070BTFT-PTS1
  • Κατασκευαστές:Displaytech
  • Περιγραφή:LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS
  • Σε απόθεμα:1060
DT070ATFT-PTS Image
  • Μέρος#:DT070ATFT-PTS