PT74HC14WF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT74HC14WF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT74HC14WF
Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC LOGIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος PT74HC14WF Κατασκευαστής Diodes Incorporated
Περιγραφή IC LOGIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4311 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Σειρά -
Λεπτομερής περιγραφή Element Bit per Element Output
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:PT75-1260HM
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Περιγραφή:FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
  • Σε απόθεμα:18265
  • Μέρος#:PT75-1260
  • Κατασκευαστές:API Delevan
  • Σε απόθεμα:19460
  • Μέρος#:PT75-1260-VM