Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > PT75-1260HM
PT75-1260HM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PT75-1260HM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PT75-1260HM
Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PT75-1260HM Κατασκευαστής API Delevan
Περιγραφή FIXED IND 75UH 7.4A 35 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 18265 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" Dia (32.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά PT Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα PT75-1260HM BULK 100
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Iron Powder
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 75µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.600" (15.24mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 75µH Shielded Toroidal Inductor 7.4A 35 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 35 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.4A Τρέχουσες - Κορεσμός -