Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > LED - αντικαταστάσεις λυχνίας > EBB26004DAB
EBB26004DAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EBB26004DAB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EBB26004DAB
Κατασκευαστής Dialight
Περιγραφή LED EDISON 120V NPF BLU WHT LENS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος EBB26004DAB Κατασκευαστής Dialight
Περιγραφή LED EDISON 120V NPF BLU WHT LENS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5977 pcs Φύλλο δεδομένων Edison Screw Based LED Lamps
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική μήκος κύματος 470nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.600" Dia x 5.000" H (66.04mm x 127.00mm)
EBB-2600-4DAB-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή LED Lamp Replacement Blue Medium or standard: E26 120VAC 2.600" Dia x 5.000" H (66.04mm x 127.00mm)