Σπίτι > Προϊόντα > Οπτοηλεκτρονική > LED - αντικαταστάσεις λυχνίας > EBB26004DAA
EBB26004DAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά EBB26004DAA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος EBB26004DAA
Κατασκευαστής Dialight
Περιγραφή LED EDISON 120V NPF BLUE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος EBB26004DAA Κατασκευαστής Dialight
Περιγραφή LED EDISON 120V NPF BLUE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6047 pcs Φύλλο δεδομένων Edison Screw Based LED Lamps
Κατηγορία Οπτοηλεκτρονική μήκος κύματος 470nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.600" Dia x 5.000" H (66.04mm x 127.00mm)
EBB-2600-4DAA-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή LED Lamp Replacement Blue Medium or standard: E26 120VAC 2.600" Dia x 5.000" H (66.04mm x 127.00mm)
Διαμόρφωση Single Χρώμα Blue
Μπορεί να αντικαταστήσει τους λαμπτήρες General Purpose Lamps βάση Τύπος Medium or standard: E26
εφαρμογές General Purpose Lighting
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:5861A04103F
  • Κατασκευαστές:Dialight
  • Περιγραφή:LED WEDGE BASED T5 615NM 14V ORN
  • Σε απόθεμα:5324
EBBC-10 Image
  • Μέρος#:EBBC-10
  • Κατασκευαστές:EasyBraid Co.
  • Περιγραφή:SOLDER SCOURPAD MTL BRSS WL 10PK
  • Σε απόθεμα:7133
  • Μέρος#:EBB26004DAB
  • Περιγραφή:LED EDISON 120V NPF BLU WHT LENS
  • Μέρος#:EBB26004DAA801
  • Περιγραφή:LED EDISON
  • Περιγραφή:LED 15MM BAYONET BLUE 14V