Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Μονάδες φίλτρο γραμμή ισχύος > 30DPGS5C
30DPGS5C
30DPGS5C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 30DPGS5C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 30DPGS5C
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 30DPGS5C Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3063 pcs Φύλλο δεδομένων DP Series30DPGS5C Spec SheetPart Number Guide
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική DC -
Τάση - Ονομαστική AC 115V, 250V Στυλ λήξης Threaded Post (8-32)
Σειρά DP Αλλα ονόματα 1144-1050
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 600µH
Συχνότητα - Λειτουργία 50/60Hz Τύπος φίλτρου Single Phase
Ρεύμα 30A Διαμόρφωση Two Stage