Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Μονάδες φίλτρο γραμμή ισχύος > 30DKCS5B
30DKCS5B
30DKCS5B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 30DKCS5B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 30DKCS5B
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 30DKCS5B Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3512 pcs Φύλλο δεδομένων DK SeriesPart Number Guide
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική DC -
Τάση - Ονομαστική AC 115V, 250V Στυλ λήξης Threaded Post (8-32)
Σειρά DK Αλλα ονόματα 603-1670
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 670µH
Συχνότητα - Λειτουργία 50/60Hz Τύπος φίλτρου Single Phase
Ρεύμα 30A Διαμόρφωση Single Stage
εγκρίσεις CSA, UR, VDE εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
30DKCS5 Image
  • Μέρος#:30DKCS5
  • Σε απόθεμα:5777
30DPGS5C Image
  • Μέρος#:30DPGS5C
  • Σε απόθεμα:3063
30DBCS5B Image
  • Μέρος#:30DBCS5B