Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Μονάδες φίλτρο γραμμή ισχύος > 12DKBG5B
12DKBG5B
12DKBG5B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 12DKBG5B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 12DKBG5B
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
168 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 12DKBG5B Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8637 pcs Φύλλο δεδομένων DK SeriesPart Number Guide
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική DC -
Τάση - Ονομαστική AC 115V, 250V Στυλ λήξης Quick Connect
Σειρά DK Αλλα ονόματα 1144-1099
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 700µH
Συχνότητα - Λειτουργία 50/60Hz Τύπος φίλτρου Single Phase
Ρεύμα 12A Διαμόρφωση Single Stage
εγκρίσεις CSA, UR, VDE εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
12DCCG5B Image
  • Μέρος#:12DCCG5B
  • Σε απόθεμα:2976
12DB-6S(LF) Image
  • Μέρος#:12DB-6S(LF)
  • Κατασκευαστές:JST
  • Περιγραφή:CONN IDC DB 12POS 2.5MM WHT PCB
  • Σε απόθεμα:101002
  • Μέρος#:12DC4
  • Κατασκευαστές:3M
  • Περιγραφή:CUNO DC CARTRIDGE HOUSING PART #
  • Σε απόθεμα:31
12D-04BMMA-SL8001 Image
  • Μέρος#:12D-04BMMA-SL8001
  • Κατασκευαστές:Amphenol LTW
  • Περιγραφή:CONN RCPT MALE 4POS SOLDER CUP
12DB-4K(LF) Image
  • Μέρος#:12DB-4K(LF)
  • Κατασκευαστές:JST
  • Περιγραφή:CONN IDC DB 12POS 2.5MM BLK PCB