Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Μονάδες φίλτρο γραμμή ισχύος > 12DCCG5B
12DCCG5B
12DCCG5B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 12DCCG5B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 12DCCG5B
Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
18 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 12DCCG5B Κατασκευαστής Delta Electronics
Περιγραφή LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2976 pcs Φύλλο δεδομένων DC SeriesPart Number Guide
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική DC -
Τάση - Ονομαστική AC 115V, 250V Στυλ λήξης Quick Connect
Σειρά DC Αλλα ονόματα 1144-1056
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή -
Συχνότητα - Λειτουργία 50/60Hz Τύπος φίλτρου Single Phase
Ρεύμα 12A Διαμόρφωση Two Stage
εγκρίσεις CSA, UR, VDE εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
12DB-4K(LF) Image
  • Μέρος#:12DB-4K(LF)
  • Κατασκευαστές:JST
  • Περιγραφή:CONN IDC DB 12POS 2.5MM BLK PCB