Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ISC1812ES102K
ISC1812ES102K
ISC1812ES102K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISC1812ES102K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISC1812ES102K
Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 1MH 66MA 16 OHM SMD
Product parameter
Αριθμός μέρος ISC1812ES102K Κατασκευαστής Dale / Vishay
Περιγραφή FIXED IND 1MH 66MA 16 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104075 pcs Φύλλο δεδομένων ISC-1812 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Shielded
Σειρά ISC-1812 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 252kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 252kHz Επαγωγή 1mH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 2MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1mH Shielded Wirewound Inductor 66mA 16 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 16 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 66mA Τρέχουσες - Κορεσμός -