Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > ISC1812ES100K
ISC1812ES100K
ISC1812ES100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ISC1812ES100K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ISC1812ES100K
Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή FIXED IND 10UH 279MA 900 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ISC1812ES100K Κατασκευαστής Vishay Dale
Περιγραφή FIXED IND 10UH 279MA 900 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 203617 pcs Φύλλο δεδομένων ISC-1812 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τάσης - Ανάλυση 1812
Χρήση Shielded Τύπος Wirewound
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά ISC-1812
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Ακροαματικότητα -
Πόλωση 1812 (4532 Metric) Άλλα ονόματα 541-1646-2
ISC1812ES100K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ISC1812ES100K Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm)
Τύπος υλικού 10µH Συχνότητα - Test 25MHz
Συχνότητα - Αυτο Resonant 900 mOhm Max Διευρυμένη περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 279mA 900 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Διάμετρος - Ώμος 50 @ 2.52MHz
Περιγραφή FIXED IND 10UH 279MA 900 MOHM Χρόνος καθυστέρησης 2.52MHz
Αντίσταση DC (DCR) - τρέχουσα Αξιολόγηση 279mA