Σπίτι > Προϊόντα > Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount > AC DC μετατροπείς > P33-180SW
P33-180SW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P33-180SW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P33-180SW
Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 535 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P33-180SW Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 535 pcs Φύλλο δεδομένων P3, P5 Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 180V Τάση - Είσοδος 105 ~ 125 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
Σειρά P3 Συσκευασία / υπόθεση 7-DIP Module, 5 Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
κανονισμός φορτίο 0.2% κανονισμός γραμμή 0.05%
Χαρακτηριστικά SCP Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 30mA 105 ~ 125 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30mA
εγκρίσεις CE, cURus, UL εφαρμογές ITE (Commercial)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:P33-180S-FST
  • Κατασκευαστές:Daburn
  • Σε απόθεμα:594
  • Μέρος#:P33-180SX
  • Σε απόθεμα:587
  • Μέρος#:P33-180S
  • Σε απόθεμα:695
  • Μέρος#:P33-18Q
  • Περιγραφή:AC-DC POWER MODULE +/- 18VDC OUT