P33-180ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά P33-180ST με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος P33-180ST
Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 555 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος P33-180ST Κατασκευαστής Daburn
Περιγραφή AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 555 pcs Φύλλο δεδομένων P3, P5 Series
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Τάσης - Έξοδος 4 -
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 180V Τάση - Είσοδος 105 ~ 125 VAC
Τύπος Enclosed Μέγεθος / Διαστάσεις 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm)
Σειρά P3 Ισχύς (Watts) -
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 71°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Χαρακτηριστικά -
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 30mA 105 ~ 125 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 30mA εγκρίσεις CE, cURus, UL