LVD75D60
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LVD75D60 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | LVD75D60 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crydom |
| Περιγραφή | SSR RELAY SPST-NO 60A 3-75V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 5 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | LVD75D60 | Κατασκευαστής | Crydom |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | SSR RELAY SPST-NO 60A 3-75V | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Κατηγορία | Ηλεκτρονόμοι | Τάση - Φορτίο | 3V ~ 75V |
| Τάση - Είσοδος | 23 ~ 24VDC | Στυλ λήξης | Screw Terminal |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - | Σειρά | LVD |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | Hockey Puck |
| Τύπος εξόδου | DC | Αντίσταση κατάστασης (Max) | 10 mOhms |
| τοποθέτηση Τύπος | Chassis Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 6 Weeks | Τρέχουσα φορτίο | 60A |