Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > LVD75D100H
LVD75D100H
LVD75D100H
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LVD75D100H με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LVD75D100H
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 100A 3-75V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 717 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LVD75D100H Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 100A 3-75V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 717 pcs Φύλλο δεδομένων LVD Series DrawingLVD75 Series Install SheetLVD Series
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 3V ~ 75V
Τάση - Είσοδος 23 ~ 24VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά LVD
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck
Τύπος εξόδου DC Αντίσταση κατάστασης (Max) 5 mOhms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Τρέχουσα φορτίο 100A