Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > GNR45ACZ
GNR45ACZ
GNR45ACZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GNR45ACZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GNR45ACZ
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 892 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GNR45ACZ Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 892 pcs Φύλλο δεδομένων GNR 45MM Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 600V
Τάση - Είσοδος 180 ~ 280VAC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά GNR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου AC, Zero Cross τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 45A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant