Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > GNR35DCZ
GNR35DCZ
GNR35DCZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά GNR35DCZ με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος GNR35DCZ
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 914 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος GNR35DCZ Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 914 pcs Φύλλο δεδομένων GNR 45MM Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 600V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά GNR
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου AC, Zero Cross Αλλα ονόματα 646-1274
GNR35DCZ-ND
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Τρέχουσα φορτίο 35A