Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Επαφείς (στερεάς κατάστασης) > DR2260D20VR
DR2260D20VR
DR2260D20VR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR2260D20VR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR2260D20VR
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR2260D20VR Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1848 pcs Φύλλο δεδομένων DR22 Series, AC Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48 ~ 600 V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά DR22 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση SSR with Integrated Heat Sink Τύπος εξόδου AC
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 20A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant