Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > DR2260D20UR
DR2260D20UR
DR2260D20UR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR2260D20UR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR2260D20UR
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR2260D20UR Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2317 pcs Φύλλο δεδομένων DR22 Series, AC Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 48V ~ 600V
Τάση - Είσοδος 4 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά DR22
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SSR with Integrated Heat Sink
Τύπος εξόδου AC Αλλα ονόματα CC2699
DR2260D20UR-ND
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 20A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant