DP4R60E20H Image
  • Μέρος#:DP4R60E20H
  • Κατασκευαστές:Crydom
  • Περιγραφή:RELAY SSR 1-48 V
  • Σε απόθεμα:328
DP4R60D60B5 Image
  • Μέρος#:DP4R60D60B5
  • Κατασκευαστές:Crydom
  • Περιγραφή:RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V