Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Επαφείς (στερεάς κατάστασης) > DP4R60D60B
DP4R60D60B
DP4R60D60B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DP4R60D60B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DP4R60D60B
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 217 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DP4R60D60B Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 1 ~ 48 V
Τάση - Είσοδος 4.5 ~ 15VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά DP Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck Τύπος εξόδου DC
Αλλα ονόματα CC1834 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Τρέχουσα φορτίο 60A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Κύκλωμα SPST-NO (1 Form A)
Σχετικά προϊόντα
DP4R60D60B8 Image
  • Μέρος#:DP4R60D60B8
  • Κατασκευαστές:Crydom
  • Περιγραφή:RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V