CL240D10
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CL240D10 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | CL240D10 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Crydom |
| Περιγραφή | SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | CL240D10 | Κατασκευαστής | Crydom |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 3337 pcs | Φύλλο δεδομένων | CL SeriesCL IP00 Series Drawing |
| Κατηγορία | Ηλεκτρονόμοι | Τάση - Φορτίο | 24V ~ 280V |
| Τάση - Είσοδος | 3 ~ 32VDC | Στυλ λήξης | Screw Terminal |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - | Σειρά | CL |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | Hockey Puck |
| Τύπος εξόδου | AC, Zero Cross | Αλλα ονόματα | CC1758 |
| τοποθέτηση Τύπος | Chassis Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 6 Weeks | Τρέχουσα φορτίο | 10A |
| Κύκλωμα | SPST-NO (1 Form A) |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
CL240D05RC - Κατασκευαστές:
Crydom - Περιγραφή:
SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
CL2510-100-232-SP - Κατασκευαστές:
Laird Technologies - Περιγραφή:
TXRX 2.4GHZ RS-232 100MW RP-SMA - Σε απόθεμα:
CL240D10CH - Κατασκευαστές:
CL2500 - Κατασκευαστές:
Klein Tools - Περιγραφή:
1000A AC/DC TRMS CLAMP METER - Σε απόθεμα: