Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ Στερεάς κατάστασης > CL240D05
CL240D05
CL240D05
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CL240D05 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CL240D05
Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CL240D05 Κατασκευαστής Crydom
Περιγραφή SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3752 pcs Φύλλο δεδομένων CL SeriesCL IP00 Series Drawing
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Τάση - Φορτίο 24V ~ 280V
Τάση - Είσοδος 3 ~ 32VDC Στυλ λήξης Screw Terminal
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά CL
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Hockey Puck
Τύπος εξόδου AC, Zero Cross Αλλα ονόματα CC1762
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks Τρέχουσα φορτίο 5A
Κύκλωμα SPST-NO (1 Form A)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:CL240D10H
  • Κατασκευαστές:Crydom
  • Περιγραφή:SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
  • Σε απόθεμα:2666
  • Μέρος#:CL240A05CH
  • Σε απόθεμα:2468
CL240D05C Image
  • Μέρος#:CL240D05C