Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > TM7EP504
TM7EP504
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TM7EP504 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TM7EP504
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP
Product parameter
Αριθμός μέρος TM7EP504 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 500K OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49411 pcs Φύλλο δεδομένων TM-7 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.283" Dia x 0.272" H (7.20mm x 6.90mm) Σειρά TM-7
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 500 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα TM-7EP 500K OHM (504)
TM-7EP504
Αριθμό των στροφών 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 500 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment