Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > TM7EP201
TM7EP201
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TM7EP201 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TM7EP201
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TM7EP201 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN TOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53305 pcs Φύλλο δεδομένων TM-7 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.283" Dia x 0.272" H (7.20mm x 6.90mm) Σειρά TM-7
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 200 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα TM-7EP 200 OHM (201)
TM-7EP201
Αριθμό των στροφών 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 200 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 3 Turn Top Adjustment Τύπος προσαρμογής Top Adjustment