Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST32ETH202
ST32ETH202
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST32ETH202 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST32ETH202
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.125W GW SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST32ETH202 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.125W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82061 pcs Φύλλο δεδομένων ST-32 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης Gull Wing Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm) Σειρά ST-32
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα ST-32ETH 2K OHM (23)
ST-32ETH202
Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment