Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > ST32ETH102
ST32ETH102
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ST32ETH102 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ST32ETH102
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 1K OHM 0.125W GW SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ST32ETH102 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 1K OHM 0.125W GW SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87085 pcs Φύλλο δεδομένων ST-32 Series Datasheet
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±20%
Στυλ λήξης Gull Wing Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.142" L x 0.138" W x 0.185" H (3.60mm x 3.50mm x 4.70mm) Σειρά ST-32
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα ST-32ETH 1K OHM (13)
ST-32ETH102
Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms 0.125W, 1/8W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment