Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > FT63ETH104
FT63ETH104
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FT63ETH104 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FT63ETH104
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FT63ETH104 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 170555 pcs Φύλλο δεδομένων FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Σειρά FT-63
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 100 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Αλλα ονόματα FT-63ETH104 Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 100 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment