Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > FT63ETH101
FT63ETH101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FT63ETH101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FT63ETH101
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FT63ETH101 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 162605 pcs Φύλλο δεδομένων FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Σειρά FT-63
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 100 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Tape & Box (TB)
Αλλα ονόματα FT-63ETH101 Αριθμό των στροφών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment