Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > F251RF-12LLB
F251RF-12LLB
F251RF-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F251RF-12LLB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F251RF-12LLB
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Product parameter
Αριθμός μέρος F251RF-12LLB Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13057 pcs Φύλλο δεδομένων F251RF
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 10.00mm
Βάρος 0.015 lb (6.8g) Εύρος τάσης 10.2 ~ 13.8VDC
Τάση - Ονομαστική 12VDC Λήξη 3 Wire Leads
στατική πίεση 0.080 in H2O (19.9 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 25mm L x 25mm H
Σειρά F251RF RPM 6500 RPM
Ισχύς (Watts) 360mW Αλλα ονόματα 563-1120
F251RF12LLB
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Θόρυβος 11.0 dB(A)
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Speed Sensor (Tach)
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.030A