Σπίτι > Προϊόντα > Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση > Ανεμιστήρες DC > F251R-12MB
F251R-12MB
F251R-12MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά F251R-12MB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος F251R-12MB
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Product parameter
Αριθμός μέρος F251R-12MB Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12421 pcs Φύλλο δεδομένων F251R Brushless DC Fans
Κατηγορία Ανεμιστήρες, θερμική διαχείριση Πλάτος 10.00mm
Βάρος 0.015 lb (6.8g) Εύρος τάσης 10.2 ~ 13.8VDC
Τάση - Ονομαστική 12VDC Λήξη 2 Wire Leads
στατική πίεση 0.188 in H2O (46.8 Pa) Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 25mm L x 25mm H
Σειρά F251R RPM 10000 RPM
Ισχύς (Watts) 600mW Αλλα ονόματα 563-1113
F251R12MB
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Θόρυβος 20.0 dB(A)
Ισόβια @ Temp. - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.050A