Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > CT94EP202
CT94EP202
CT94EP202
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CT94EP202 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CT94EP202
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CT94EP202 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61530 pcs Φύλλο δεδομένων CT-94 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.189" H (9.60mm x 9.60mm x 4.80mm) Σειρά CT94
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 2 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CT-94EP 2K OHM (202)
CT-94EP202
Αριθμό των στροφών 18
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 2 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment