Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Τρίμερ ποτενσιόμετρα > CT94EP100
CT94EP100
CT94EP100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CT94EP100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CT94EP100
Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CT94EP100 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75427 pcs Φύλλο δεδομένων CT-94 Series
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης PC Pins Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.378" L x 0.378" W x 0.189" H (9.60mm x 9.60mm x 4.80mm) Σειρά CT94
Resistive Υλικό Cermet Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CT-94EP 10 OHM (100) Αριθμό των στροφών 18
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 18 Turn Side Adjustment Τύπος προσαρμογής Side Adjustment