TV04A251JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TV04A251JB-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Comchip Technology |
| Περιγραφή | TVS DIODE 250V 405V SMA |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | TV04A251JB-HF | Κατασκευαστής | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 250V 405V SMA | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 291497 pcs | Φύλλο δεδομένων | TV04A5V0~441-HF |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 250V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 405V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 279V |
| Τύπος | Zener | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SMA (DO-214AC) |
| Σειρά | - | Προστασία γραμμής ισχύος | No |
| Ισχύς - μέγιστη παλμός | 400W | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-214AC, SMA | Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 990mA | Χωρητικότητα @ Συχνότητα | - |