Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > TV04A221JB-G
TV04A221JB-G
TV04A221JB-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TV04A221JB-G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TV04A221JB-G
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 220V 356V SMA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TV04A221JB-G Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 220V 356V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 326744 pcs Φύλλο δεδομένων TV04A4V0~441-G
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 220V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 356V Τάση - Ανάλυση (Min) 246V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA (DO-214AC)
Σειρά - Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1.12A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -