Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > CDBC2200LR-HF
CDBC2200LR-HF
CDBC2200LR-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CDBC2200LR-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CDBC2200LR-HF
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CDBC2200LR-HF Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 2A DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 295640 pcs Φύλλο δεδομένων CDBC220LR-HF Thru CDBC2200LR-HF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 850mV @ 2A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMC)
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -50°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 200V 2A Surface Mount DO-214AB (SMC)
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 2A
Χωρητικότητα @ VR, F 30pF @ 4V, 1MHz