CDBC2150LR-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CDBC2150LR-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Comchip Technology |
| Περιγραφή | DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AB |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | CDBC2150LR-HF | Κατασκευαστής | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO214AB | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 820mV @ 2A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 150V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-214AB (SMC) |
| Ταχύτητα | Fast Recovery = 200mA (Io) | Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-214AB, SMC | Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση | -50°C ~ 175°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Diode Τύπος | Schottky | Λεπτομερής περιγραφή | Diode Schottky 150V 2A Surface Mount DO-214AB (SMC) |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 500µA @ 150V | Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 2A |
| Χωρητικότητα @ VR, F | 30pF @ 4V, 1MHz |