Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > ATV30C300JB-HF
ATV30C300JB-HF
ATV30C300JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATV30C300JB-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ATV30C300JB-HF
Κατασκευαστής Comchip Technology
Περιγραφή TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ATV30C300JB-HF Κατασκευαστής Comchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 117309 pcs Φύλλο δεδομένων ATV30C5V0J(B)-HF thru 441J(B)-HF
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 33.3V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 30V
Τάσης - Ανάλυση SMC (DO-214AB) Τύπος Zener
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Automotive Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 61.98A Πόλωση DO-214AB, SMC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή ATV30C300JB-HF
Περιγραφή TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 48.4V