ATV30C240JB-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ATV30C240JB-HF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Comchip Technology |
| Περιγραφή | TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ATV30C240JB-HF | Κατασκευαστής | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 86836 pcs | Φύλλο δεδομένων | ATV30C5V0-HF thru 441-HF |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 24V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 38.9V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 26.7V |
| Τύπος | Zener | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | DO-214AB (SMC) |
| Σειρά | Automotive, AEC-Q101 | Προστασία γραμμής ισχύος | No |
| Ισχύς - μέγιστη παλμός | 3000W (3kW) | Συσκευασία | Cut Tape (CT) |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-214AB, SMC | Αλλα ονόματα | 641-1591-1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C (TJ) | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 16 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) | 77.12A |